Naktinukai

Naktinukai ir naktiniai marškiniai moterims. Siūlome platų asortimentą naktinukų ir naktinių marškinių moterims. Šioje kategorijoje rasite ir jaunatviškų, medvilninių naktinukų, ir solidžių, elegantiškų atlasinių naktinių. Asortimente naktinukai pasiūti iš medvilnės, viskozės, flanelės ar minkštojo modal audinio. Visi naktinukai pasiūti Europoje iš aukštos kokybės audinių. Daugelis naktinukų supakuoti labai dailiose dėžutėse, tad idealiai tinka dovanoms. Ypač dailiai supakuoti Donna naktinukai, Babella naktinukai. Šie naktinukai ne tik aukščiausios kokybės, bet ir supakuoti taip "skaniai", lyg Luxyry saldainių dėžutė :).

Naktinukai

Filtruoti pagal

Dominuojantis Audinys

Dominuojantis Audinys

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Dydis

Dydis

Spalva

Spalva

Dailūs Naktinukai Lilly - Šviesiai rožinė (pakietinti krūtinės kaušeliai) iš vieno geriausių naktinukų gamintojo Henderson Ladies kolekcijos. Modelis: Lilly 36120-99X. Labai moteriški naktinukai trumpomis rankovėmis su pakietintais krūtinės bei gipiūro akcentais.
Dailūs Naktinukai Lilly - Šviesiai...
36,84 EUR 26,89 EUR
Dailūs Naktinukai Roanna (pakietinti krūtinės kaušeliai) + stringai DOVANŲ! iš vieno geriausių naktinukų gamintojo LivCo Corsetti kolekcijos. Modelis: Roanna. Įspūdingi, juodos spalvos, ypač puošnūs naktinukai su rožių nėriniais. Perkančioms šiuos naktinukus, padovanosime priderintas kelnaites.
Dailūs Naktinukai Roanna (pakietinti...
33,64 EUR 24,56 EUR