Plus Size

MES - nestandartinių dydžių moterys. MES esame gražios, seksualios, talentingos. Vertinam - pasitikėjimą savimi, meilę sau bei kitiems. 

Grožis ir jo suvokimas keičiasi. Grožis – neturi jokių standartų, jokių rėmų. 

S-xxl apatinio trikotažo "Plus Size" kolekcija – išlaisvina. Nuostabios spalvos. Išskirtinis dizainas. Įvairūs dydžiai.

Tapk pačia geriausia savo paties versija. Pasitikėk savimi. Mylėk save.

Juk - TU esi graži!

Plus Size

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Dydis

Dydis

Spalva

Spalva

Donna Chalatas Hana kreminis. Elegantiškas lygūs moteriškas chalatas iš pasiūtas iš minkštos viskozės. 3/4 ilgio rankovės užbaigtos dailiais nėrinukais. Surišamas per juosmenį, šonuose įsiųtos patogios kišenės.Gaminys aukščiausios kokybės, supakuotas dailioje dėžutėje. Audinys draugiškas kūnui,...
Donna Chalatas Hana kreminis....
58,85 EUR 38,25 EUR
Donna Chalatas Hana mėlynas. Elegantiškas lygūs moteriškas chalatas iš pasiūtas iš minkštos viskozės. 3/4 ilgio rankovės užbaigtos dailiais nėrinukais. Surišamas per juosmenį, šonuose įsiųtos patogios kišenės.Gaminys aukščiausios kokybės, supakuotas dailioje dėžutėje. Audinys draugiškas kūnui,...
Donna Chalatas Hana mėlynas....
58,85 EUR 38,25 EUR
Donna Naktinukai Chantal raudoni (kaušeliai su pakietinimu). Elagentiški lygūs viskoziniai naktinukai su nėrinių dekoracijomis. Kaušeliai su pakietinimais. Dailiai apgaubia kūną.Gaminys aukščiausios kokybės, supakuotas dailioje dėžutėje. Audinys draugiškas kūnui, labai minkštas ir elastingas.
Donna Naktinukai Chantal raudoni...
51,70 EUR 33,61 EUR
Donna Naktinukai Chantal mėlyni (kaušeliai su pakietinimu). Elagentiški lygūs viskoziniai naktinukai su nėrinių dekoracijomis. Kaušeliai su pakietinimais. Dailiai apgaubia kūną.Gaminys aukščiausios kokybės, supakuotas dailioje dėžutėje. Audinys draugiškas kūnui, labai minkštas ir elastingas.
Donna Naktinukai Chantal mėlyni...
51,70 EUR 33,61 EUR
Donna Naktinukai Chantal juodi (kaušeliai su pakietinimu). Elagentiški lygūs viskoziniai naktinukai su nėrinių dekoracijomis. Kaušeliai su pakietinimais. Dailiai apgaubia kūną.Gaminys aukščiausios kokybės, supakuotas dailioje dėžutėje. Audinys draugiškas kūnui, labai minkštas ir elastingas.
Donna Naktinukai Chantal juodi...
51,70 EUR 33,61 EUR