Gražioms kojoms

S814 Nude-Black kojinės
7,07 €
7,60 € −7%
Lygios, nuogos kojinės su juoda, kontrastinga šlaunies apdaila. Diržo modelis, minkšti, aukštos kokybės siūlai. Sudėtis: 94% poliamidas, 6% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Bravelle Black keliaraištis
21,48 €
23,09 € −7%
Seksualus keliaraištis iš juodos spalvos plonų, elastingų dirželių. Suvarstytas keliose vietose, diržas veikia šlaunis ir sėdmenis bei nėrinių įdėklus. Intriguojantis dizainas, kuriame iškart pasijusite seksualūs. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
S812 pėdkelnės raudonos
9,58 €
10,30 € −7%
Itin madingos pėdkelnės su dideliu tinkleliu, tinklinių kojinių stiliaus. Labai patvarus - „3SKnit“ audiniai neleis taip lengvai pūsti ir sugadinti, o „Multistrech“ mezginys leis pėdkelnėms puikiai priglusti prie jūsų kūno. Sudėtis: 90% nailonas, 10% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Lilyanne White kojinės
9,58 €
10,30 € −7%
„Lilyanne“ linijos kojinės, skirtos papildyti to paties pavadinimo „Obsessive“ rinkinius. Tas pats gražus, nuoseklus stilius su akcentu ant šlaunies būdingų baltų nėrinių pavidalu. Kojinės yra kūno spalvos, minkštos, lanksčios ir aukštos kokybės. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Lilyanne White keliaraištis
18,05 €
19,40 € −7%
Baltas, nėriniuotas keliaraištis, dekoruotas pastelinėmis spalvomis. Subtilus, žaismingas ir moteriškas - vasarą su juo pavers nepamirštama. Reguliuojamos virvelės ir papildomi diržai ant šlaunų puikiai pabrėžia kojas. Kojinės parduodamos atskirai. Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Catia diržas kojinėms+ NEMOKAMAI stringai!
10,96 €
11,78 € −7%
Mažas likutis
Specialus „Obsessive“ leidimas, o dar svarbiau - viliojantis nėrinių keliaraištis ir prie jo puikiai derančios stygos. Viskas juoda, intriguojanti, seksualu ir - kaip įprasta su Obsessive - nepaprastai moteriška. Reguliuojamos virvelės. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
„Slevika“ kojinės
7,07 €
7,60 € −7%
Mažas likutis
Juodos kojinės su subtilia, nėriniuota apdaila ant šlaunies. Lygus, puikiai elegantiškas ir kartu su viliojančiais apatiniais - patraukliai seksualus. Sukurtas keliaraištis. Sudėtis: 83% poliamidas, 17% elastanas. Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Keliaraištis „Nirava“
14,84 €
15,96 € −7%
Pasirinktas dydis/spalva išparduotas
Jausmingas nėriniuotas keliaraištis su satino apmušalu per centrą ir mielas lankelis šioje vietoje. Nėriniai, minkšti, elastingi, aukštos kokybės. Diržas gražiai puošia kūną, jis yra šiek tiek platesnis, stygos su reguliuojamo ilgio. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
„Nethella“ kojinės 20 denų
17,13 €
18,42 € −7%
Mažas likutis
Patogios, savarankiškos kojinės su mažais taškeliais, šįkart užbaigtos subtiliai blizgančiu siūlu. Subtilus „Glamour“ stiliaus žavesys. Nėrinės šlaunys, sidabriškai pilkos. Storis 20 den. Sudėtis: 87% poliamidas, 12% elastanas, 1% metaliniai siūlai.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
PW-02 Odesos keliaraištis sutemus - raudona
2,49 €
2,68 € −7%
Raudona keliaraištis, kurioje jūsų šlaunys atrodys neįtikėtinai seksualiai ... Įspūdinga, pagaminta iš tiulio kompozicijos, saldžiai pabrėžta satino lanku viduryje. Ant lanko - perlas. Patogi elastinė juosta aplink apskritimą. Sudėtis: 100% poliesteris. Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.