Liemenėlės

Sagties nuleidimo diržas BA-05 2 greičių baltas
3,41 €
3,66 € −7%
Mažas likutis
Išmani ir praktiška programėlė - dirželis, leidžiantis sumažinti BA-05 liemenėlės apimtį. Tinka visoms dvigubomis liemenėlėmis. Prikabinate jį prie liemenėlės ir dėl protingos funkcijos perkeliate jos apimtį žemiau. Su juo galite apsivilkti suknelę ar palaidinę su iškirpte ant nugaros, nesijaudindami dėl išsikišančių apatinių drabužių elementų. Sudėtis: 80% poliesteris, 20% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
2 eilučių grandinės reduktorius BA 02
2,04 €
2,19 € −7%
Klasikinis, 2 eilučių apimties reduktorius, kurį galima rinktis iš kelių spalvų. Diskretiškas ir labai naudingas. Ar pastaruoju metu jūsų mėgstamiausia liemenėlė yra šiek tiek per daug laisva? - pirmyn ir naudokitės šia programėle. Sudėtis: 80% poliesteris, 20% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Liemenėlė „Morisson K630 Navy Blue“
36,16 €
38,88 € −7%
Pasirinktas dydis/spalva išparduotas
Ar norėtumėte kažko neįprasto švelnaus dizaino? - pasirinkite šią nepaprastą liemenėlę iš Gorsenia. „Morisson“ modelis, smėlio ir tamsiai mėlynos spalvos, padengtas mažais gėlių siuvinėjimais, su „antros odos“ tarpais. Kas yra? - Gražus, elegantiškas, unikalus ... Geros formos dubenys su satino aptaisais ir mažais lankeliais ant diržų, ant apatinių laidų iškart pakels ir tinkamai suformuos biustą, sukurdami seksualų dekoltą. Pasiūlymas, kurį verta rekomenduoti. Sudėtis: 90% poliamidas, 7% elastanas, 3% poliesteris.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Liemenėlė „Bergamo K601 Coral“
31,54 €
33,91 € −7%
Mažas likutis
Itin graži minkšta koralų spalvos liemenėlė. Puikiai tinka pavasario-vasaros sezonui, kur džiugins savo spalva. Pagamintas iš dvigubo tiulio sluoksnio (atsparus tempimui), praturtintas siuvinėjimais išilgai iškirptės. Dirželiai su mini lankeliais. Pjūvis, kuris gerai surenka ir pakelia biustą. Garsus „Gorsenia“ prekės ženklas. Sudėtis: 90% poliamidas, 7% elastanas, 3% poliesteris.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Rimini K633 žalia liemenėlė
36,41 €
39,16 € −7%
Mažas likutis
Tamsi žalia spalva šiuo metu yra itin madinga, todėl nenuostabu, kad ji atsirado ir Gorsenijoje. „Rimini“ yra intriguojančios, giliai žalios spalvos liemenėlė, pagaminta iš subtilaus, dvigubo tinklelio, dekoruota gėlių dekoru praktiškai ant visų dubenėlių. Sustiprinta konstrukcija su apvadais puikiai pakelia ir formuoja krūtis, gražiai pateikdama juos iškirptėje. Sudėtis: 90% poliamidas, 7% elastanas, 3% poliesteris. Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
Mey MK14 liemenėlė maitinančioms
30,85 €
33,18 € −7%
Mažas likutis
Pusiau paminkštinta apatinė liemenėlė su greito paspaudimo sistema, sukurta naujoms mamoms. Pagaminta iš minkšto smėlio audinio, pamušta medvilne. Kaušeliai su nėriniais su gražia, gėlėta tema. Dėl greito dirželių atleidimo liemenėlė leidžia maitinti „pagal pareikalavimą“, išlaikant aukštą slaugančios moters komfortą. Sudėtis: 71% poliamidas, 21% medvilnė, 8% elastanas. Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.
„Destiny K500“ balta liemenėlė
34,74 €
37,36 € −7%
Pasirinktas dydis/spalva išparduotas
Vertėjo „Google“ aprašymas: Pagrindinės baltos spalvos minkšta liemenėlė. Papuoštas stilingais siuvinėjimais, puikiai derančiais prie visumos. Liemenėlė pagaminta iš tinklinio audinio, su jausminga, lengva anga. Viršutinis kraštas dekoruotas juostele. Dirželiai su lankeliais. Liemenėlės centras su auksiniu pakabuku. Dizainas puikiai surenka krūtis iš šonų, pakelia ir puikiai pateikia iškirptėje, sukuria gražų, suapvalintą biustą. Sudėtis: 90% poliamidas, 7% elastanas, 3% poliesteris.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų.