Rasta 92 prekės(-ių).
Nauja prekė
Pižama Magnetism Brown
Pižama Magnetism Brown. Daili moteriška pižama, įkvėpta jaunatviško stiliaus. Komplektas tinkamas ir kaip namų drabužis.
32,67 €

Sensis


Viskozė Medvilnė birželio 02 - 03 d.


checkbox Pažymėti

2022Nauja prekė
Pižama Aileen
Pižama - namų drabužio komplektas Aileen. Sportinio stiliaus komplektukas tinkantis tiek patogiam miegui, tiek kasdieniam dėvėjimui.
29,04 €

Sensis


Medvilnė Su šortukais Ant petnešėlių birželio 02 - 03 d.


checkbox Pažymėti

2022Nauja prekė
Medvilninė Pižama Grace
Medvilninė Pižama Grace. Patogi ir miela pižama baltų ir melsvų atspalvių. Komplektas taip pat patogus ir kaip namų drabužis.
31,46 €

Sensis


Medvilnė Ilgos Kelnės Trumpomis rankovėmis birželio 02 - 03 d.


checkbox Pažymėti

Pižama Barb Juoda su rožine
Jaunatviškai moteriška, dviejų dalių moteriška pižama iš naujausios Sensis kolekcijos. Pasiūta iš minkštos medvilnės, kurią dėvėdama puikiai pailsėsite. Komplekte juodi marškinėliai ant petnešėlių su mielu lankeliu šone ir trumpi, puikiai tinkantys vasarai, šviesiai rožiniai šortai su smulkiais, juodais taškeliais. Šortai aplink šlaunis yra puošti raukšlėmis, kurių dėka atrodo mielai ir koketiškai. Minkšta guma ties juosmeniu ir mažas, juodas atlasinis kaspinėlis. Sudėtis: 100% medvilnė.
25,41 €

Sensis


Medvilnė Su šortukais Ant petnešėlių


checkbox Pažymėti

Pižama Josephine Juoda su rožine
Labai jaunatviška ir stilinga, dviejų dalių moteriška pižama iš naujausios Sensis kolekcijos. Pasiųta iš minkštos medvilnės, dėvėdama šią pižamytę puikiai pailsėsite. Komplekte juodi marškinėliai su užrašu "Kas yra karalienė?" ir trumpi, puikiai tinkantys vasarai, šviesiai rožiniai šortai su smulkiais juodais taškeliais. Sudėtis: 100% medvilnė.
26,62 €

Sensis


Medvilnė Su šortukais Trumpomis rankovėmis birželio 02 - 03 d.


checkbox Pažymėti

Pižama Stephanie Juoda su rožine
Labai jaunatviška ir stilinga, dviejų dalių moteriška pižama iš naujausios Sensis kolekcijos. Pagaminta iš minkštos medvilnės. Komplekte juodi marškinėliai su užrašu "Kas yra karalienė?" ir ilgos, šviesiai rausvos kelnės su smulkiais juodais taškeliais. Kelnių kirpimas suteiks jūsų kojoms gražią, moterišką išvaizdą. Minkšta guma ties juosmeniu ir nedidelis atlasinis kaspinėliais. Sudėtis: 100% medvilnė.
29,85 €

Sensis


Medvilnė Ilgos Kelnės Trumpomis rankovėmis birželio 02 - 03 d.


checkbox Pažymėti

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Sensis