Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Gaia

Maudymosi kostiumėlis Erika
16,57 €
Labai viliojančios išvaizdos maudymosi kostiumėlis Erika. Vasariškos spalvos maudymukas yra lygus ir komfortiškas. Sustangrinti liemenėlės kaušeliai pakelia, sutvirtina ir suformuoja krūtinę. Liemenėlės užsirišimas per kaklą, puikiai prilaiko krūtinę idealiame aukštyje. Kelnaitės - surišamos šonuose, taip pat elastingos ir patogios.
Maudymosi kostiumėlis Beleno
20,99 €
Mažas likutis
Kokybiškas, o tuo labiau ypač viliojančios išvaizdos maudymosi kostiumėlis Beleno. Maudymukas yra lygus su žaliais atspalviais. Liemenėlė minimaliai sutvirtinta. Liemenėlės užsirišimas per kaklą puikiai prilaiko krūtinę idealiame aukštyje. Užsirišamos kelnaitės elastingos ir komfortiškos.
Dviejų dalių maudymukas Eliza
39,78 €
Išparduota
Prabangus bei violetinės spalvos dviejų dalių maudymosi kostiumėlis Eliza. Petnešėlės - reguliuojamo ilgio ir visai nuimamos. Balconette tipo liemenėlė puikiai išryškina bei padailina krūtinę. Liemenėlės tipas sukurtas moterims, mėgstančioms degintis po saule (nelieka petnešėlių įdegio). Kaušeliai yra su paminkštinimais, jie dailiai pakelia krūtinę. O S-XL dydžiams papildomai pridėtos PUSH UP pagalvėlės, kurias galima išsiimti. Liemenėlė nugaroje susegama patogia sagtele. Kelnaičių dizainas puikiai pabrėžia moterišką figūrą. 
Maudymosi kostiumėlis Penelope
34,11 €
Išparduota
Charizmatiškas ir žavus maudymosi kostiumėlis Penelope! Mažų langelių bei raudono atspalvio maudymukas, daili ispaniško stiliaus gėlė liemenėlės viduryje. Liemenėlė puikiai tinka šiek tiek mažesnėms ir vidutinio dydžio krūtinę, turinčioms moterims. Maudymosi liemenėlės kaušeliai su lankeliais bei pakietinimais, o S, M ir L dydis papildomai turi specialias, vizualiai krūtinę didinančias pagalvėles, kurias galima įsidėti ar išsiimti. Petnešėlės - reguliuojamo ilgio ir visai nuimamos (idealu deginantis). 
Maudymosi kostiumėlis Nicole
30,65 €
Išparduota
Seksualus, elegantiškas, rožinės spalvos maudymosi kostiumėlis Nicole. Maudymosi liemenėlės kaušeliai su standžiais pakietinimais, o S, M ir L dydis papildomai turi specialias, vizualiai krūtinę didinančias pagalvėles, kurias galima įsidėti ar išsiimti. Jomis krūtinė pasikelia ir optiškai yra padidinama. Taip pat maudymuko modelis puikiai tinka deginantis, nes liemenėlės raištukus galima susirišti ties krūtine (nelieka raištelių įdegio), o jei norisi šiek tiek pakelti krūtinę, tada galima raištukus susirišti per kaklą. Kelnaitės yra labai elastingos ir patogios.
Maudymosi kostiumėlis Nicole
30,65 €
Išparduota
Seksualus, elegantiškas, koralinės spalvos maudymosi kostiumėlis Nicole. Maudymosi liemenėlės kaušeliai su standžiais pakietinimais, o S, M ir L dydis papildomai turi specialias, vizualiai krūtinę didinančias pagalvėles, kurias galima įsidėti ar išsiimti. Jomis krūtinė pasikelia ir optiškai yra padidinama. Taip pat maudymuko modelis puikiai tinka deginantis, nes liemenėlės raištukus galima susirišti ties krūtine (nelieka raištelių įdegio), o jei norisi šiek tiek pakelti krūtinę, tada galima raištukus susirišti per kaklą. Kelnaitės yra labai elastingos ir patogios.
Maudymosi kostiumėlis Barbra 2
37,57 €
Išparduota
Elegantiškas, o tuo pačiu ir žavingas maudymosi kostiumėlis Barbra. Maudymuko modelis sukurtas, didesnes apimtis ir didesnio dydžio krūtinę turinčioms moterims. Idealus variantas toms moterims, kurios nori, kad didesnė krūtinė atrodytų gražiai pakelta bei sutvirtinta - platesni reguliuojami dirželiai, standus liemenėlės užpildas užtikrina visą tai. Kelnaitės yra šiek tiek aukštesnio liemens, kurios taip pat dailiai suformuoja klubus.